Apie mus

Visiems su energetika susijusiems uždaviniams nuo šiol galioja vienas sprendimas. Susipažinkite su UAB „Ignitis“ – atsakymu į visus energetikos paslaugų sektoriaus klausimus.

Istorija

Norėjome sutelkti visas svarbiausias energetikos paslaugas vienose rankose, todėl 2019 metais sukūrėme ateities energetikos paslaugų bendrovę Ignitis.

Į vieną bendrovę sujungėme „Lietuvos energijos tiekimą“, „Energijos tiekimą“, „Gilę“ ir „Litgas“ – taip po vienu stogu sutelkėme geriausias verslo klientų ir gyventojų aptarnavimo patirtis.

UAB „Ignitis“ yra didžiausias elektros ir dujų tiekėjas Lietuvoje, teikiantis visas svarbiausias energetikos paslaugas daugiau kaip 1,6 mln. mūsų šalies gyventojų. Kartu esame jūsų partneriai ir rūpinamės, kad visiems mūsų klientams energetika būtų aiški, nesudėtinga, papildomo laiko ir pastangų nereikalaujanti sfera.

Dukterinės įmonės

Nuo 2013 m. „Ignitis" veiklą vykdo Latvijoje bei Estijoje, o nuo 2017 m. ir Lenkijoje. Daugiau informacijos apie įmones rasite internetinėse svetainėse www.ignitis.lv ir www.ignitis.pl