Jūsų namų šiluma – iš vienų rankų

Siekiame, kad visos mūsų veiklos ir siūlomi sprendimai suteiktų klientams galimybę naudotis energetikos teikiamomis naudomis. Esame savo srities ekspertai, tad mūsų siūlomi pažangūs produktai kuria paprastumą kasdieniame gyvenime ir vartojime. Visiškai nesvarbu, ar norite pakeisti pasenusią šildymo sistemą nauja, įsirengti šiuolaikiškesnį ir efektyvesnį katilą ar šilumos siurblį – padėsime jums rasti tinkantį sprendimą.

 

Dujiniai katilai

Dujiniai katilai

Norint išsirinkti dujinį katilą svarbu nuspręsti, kaip bus ruošiamas karštas vanduo
Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Tai pasirinkimas, leisiantis ne tik sutaupyti, bet ir prisidėti prie mažesnės aplinkos taršos

Kodėl mes?

Patogumas. Aptarnaujame vieno langelio principu, pateikiame konkrečiam būstui pritaikytus pasiūlymus, išvaduojame nuo rūpesčių ir patys koordinuojame įrengimo darbus.

Ekologiškumas. Siūlome ekologiškiausius ir ekonomiškiausius šildymo būdus. Įsirengę šilumos siurblį gausite pilnavertę sistemą, kuri ištisus metus gali tarnauti kaip vienintelis šilumos šaltinis. Siūlome ir kondensacinius, ypač aukšto – iki 109 proc. efektyvumo koeficiento katilus, todėl namus šildysite itin taupiai ir efektyviai.

Kokybė. Dirbdami su patikimais partneriais, rangovais, prekių gamintojais ir tiekėjais, užtikriname įrangos ir darbų kokybę, ne žemesnės nei A energijos efektyvumo klasės katilų modelius.

Atsakomybė. Suplanuojame visų sistemai reikalingų darbų atlikimo grafiką ir atsakome už efektyvų jų atlikimą.

Esame savo srities ekspertai, norintys įgalinti jus protingai valdyti energiją. Šildymo sprendimo pasirinkimas yra svarbus sprendimas, su kuriuo jūs gyvensite daugelį metų. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą tipą ir modelį.

Susisiekite