Savitarna

Kreditas Jūsų saulės elektrinei

solar park

Kodėl verta rinktis SEB banką?

  • Nereikia užstato ar pradinio įnašo
  • Metinės palūkanos – nuo 4,9%
  • Iki 7 metų grąžinimo terminas
  • Nemokamas paskolos grąžinimas anksčiau
  • Pinigai į sąskaitą pervedami nedelsiant
Plačiau apie finansavimo sąlygas

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei įsigytumėte 5 000 Eur vartojimo kreditą 5 metams, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5 793,69 Eur, mėnesio įmoka būtų 94,30 Eur.

Šios sumos apskaičiuotos įtraukus per kredito laikotarpį sumokėtas vartojimo kredito 4,9 proc. metų palūkanas, 75 Eur sutarties mokestį ir 1 Eur / mėn. minimalų pagrindinių banko paslaugų mokestį. Bendra kredito kainos metinė norma yra 6,20 proc.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuojama laikant, kad kreditas yra išmokėtas sutarties pasirašymo dieną ir visą kredito laikotarpį sutarties sąlygos, palūkanos ir mokesčiai nekeičiami, sutarties sąlygos vykdomos laiku, ir atsižvelgiant į pasirinktą kredito įmokų mokėjimo dieną. Metinė norma nurodoma norint padėti Jums palyginti įvairius pasiūlymus.

Kaip gauti finansavimą?

 

Užpildykite paraišką

SEB banko svetainėje arba interneto banke užpildykite paraišką dėl kredito saulės elektrinei.

 

Gaukite pasiūlymą

SEB bankas su Jumis susisieks dėl pasiūlymo pateikimo ar papildomų klausimų.

 

Pasirašykite sutartį

Gavę teigiamą sprendimą dėl kredito saulės elektrinei, sutartį pasirašykite SEB interneto banke, o „Ignitis“ gali pasirūpinti Jūsų saulės elektrinės įrengimu.

Užpildykite kredito saulės elektrinei paraišką